KreuCelebrity

Një çift i lumtur në Monako! Jay-Z dhe Beyonce më të dashuruar se kurrë

Beyonce dhe Jay-Z duken më të dashuruar se kurrë teksa janë fotografuar në brigjet franceze. Cifti është fotografuar në Côte d’Azur së bashku me vajzën Blue Ivy. Ata janë parë gjatë gjithë kohës të kapur për dore dhe me një buzëqeshje të madhe lumturie në fytyrë. Beyonce ka marrë disa ditë pushimi nga turi i koncerteve “The Formation Tour” për të shijuar verën në brigjet franceze. Kohët e fundit është folur shumë për një krizë të mundshme të çiftit dhe mediat rozë kanë nxjerrë çdo javë ndonjë “detaj” rreth ndarjes së tyre. Por fotot e mëposhtme tregojnë të kundërtën. Ata duken më të lumtur se kurrë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF