KreuCelebrity

Fotoja e “rrallë” e Dafina Zeqirit!

Për herë të parë Dafina Zeqiri ka performuar në Kumanovë. Duket që ajo e ka shijuar të gjithë performancën dhe është argëtuar. Po ashtu, për herë të parë artistja ka postuar një foto me fansat në Instagram.
“Për herë të parë në Kumanovë. Një eksperiencë të pa përshkrueshme. Faleminderit të gjithë atyre që kanë ardhë sonte. #Moneyz#Fan, pic for the first time ever”, ka shkruar artistja në foton e postuar.
Dafina Zeqiri këto ditë është duke mbajtur një tur koncertesh në Shqipëri, Kosovë dhe në trevat shqipfolëse.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF