KreuCelebrity

Vajza e Obamës çmend rrjetin me kërcimin erotik (nxjerr dhe të pasmet)

Vajza e madhe e presidentit Obama, Malia, është filmuar teksa bënte twerking në një festival muzikor. Ajo ka qenë në “Lollapalooza” në Çikago. Kërcimi i saj është bërë hit në rrjet.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF