KreuStil Jetese

Modelet e thonjve që do zbukurojnë duart tuaja këtë verë

Dëshironi një stil të ri për thonjtë tuaj këtë verë? Arti i zbukurimit të thonjve me motive grafike është padyshim zgjidhja më e mirë, mënyra më e bukur për të bërë që të shkëlqejë vera në duart tuaja.

Nga manikyrët e frymëzuar nga stili oriental dhe ato me ngjyra që transformojnë thojtë në vepra të vogla arti deri tek ‘nail art’ më diskret në tonalitetet e pastelit, zbuloni modelet më frymëzuese në galerinë tonë të fotove.

 

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF