KreuHoroskop

Horoskopi për ditën e sotme

DASHI21. mars – 20. prill

Yjet ju vënë në dispozicion shumë shigjeta në harkun tuaj të cilat do të dini si t’i përdorni. Jeta private do t’ju falë sot momente për të kujtuar. Beqarët duhet të bëjnë sytë katër nëse janë në kërkim të shpirtit binjak. Nuk duhet të humbasin mundësitë për takime! Me vullnetin dhe vendosmërinë tuaj në punë, mund të arrini qëllimet që keni vendosur.

DEMI21. prill – 21. maj

Nëse keni kaluar një kohë të vështirë, mos u shqetësoni, sot ju do të shihni gjërat nga një këndvështrim më pozitiv. Jini të kujdesshëm në zgjedhjet tuaja sentimentale. Beqarët do të ndjehen veçanërisht tërheqës dhe do të jenë të vetëdijshëm për suksesin që do të arrijnë. Sot ju do të jeni më proaktiv në punë. Përfitoni nga mundësitë e mira.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Kjo ditë mund të sjellë shumë lajme në sferën sentimentale. Mos lejoni që ndikimet negative të dëmtojnë shpirtrat tuaj të mirë dhe qëllimet tuaja të mira në çift. Zemrat e vetmuara do të bënin mirë që të merrnin kohë për t’u argëtuar dhe për të filluar diçka ndryshe. Ditë ideale për të planifikuar ndryshimet e mundshme në të ardhmen në mjedisin e punës. Ju do të jeni krijues!

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Fillimi i ditës do t’ju bëjë të ndjeheni pak si të nënshtruar nga problemet, por do të filloni të ndjeheni mirë shpejt. Mos lejoni që dikush t’ju bëjë presion dhe t’ju shtyjë të merrni vendime të nxituara. Gjërat do të përmirësohen edhe për beqarët, gjëja e rëndësishme është të mos ngutemi. Jini të kujdesshëm për të shmangur ndonjë rrezik financiar, nuk është koha e duhur për të eksperimentuar me përvoja të reja, transmeton Noa.al.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Fillimi i kësaj fundjave mund të jetë e trazuar, por për shumë Luan është koha e duhur për të marrë në konsideratë jetën e tyre emocionale. Beqarët do të duhet të parandalojnë ndërhyrjet e jashtme që mund të ndikojë në zgjedhjet e tyre. Do të shfaqen mundësi të reja që do t’ju bëjnë optimistë dhe produktivë në punë, do jeni gati për të pranuar sfida të reja.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Më në fund e keni kuptuar se mënyra më e mirë për të zgjidhur çdo konflikt që mund të jetë krijuar me të dashurin/ën është që të flisni hapur me të dhe të sqaroheni. Sot, beqarët do të zbulojnë se ata janë thellësisht të tërhequr nga njohjet e reja, por do të preferojnë të presin. Do të jeni të mbushur me ide pozitive dhe të orientuara drejt përmirësimit të perspektivave financiare!

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Do të jeni më emocional dhe më të ndjeshëm se zakonisht, është një kohë e mirë për të treguar personalitetin tuaj të vërtetë sot. Në çift, është koha të silleni lirshëm me partnerin/en. Do të jetë një fundjavë e zjarrtë për beqarët, por bëjnë mirë t’i kushtojnë rëndësi edhe detajeve. Do t’ju duhet më shumë siguri në punë, por yjet do ju mbrojnë nga gabimet.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor

Planetët janë të pozicionuar në mënyrë të favorshme. Ju mund të përqendroheni në jetën private dhe nevojat personale me një qetësi të thellë të brendshme dhe një ekuilibër të madh. Për beqarët mund të ketë shumë mundësi për të bërë miq të rinj, mos u tërhiqni! Duket sikur është koha e duhur për të marrë rezultatet që prisni, por nuk jeni duke kërkuar fitoren.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Lumturia juaj sot do të rritet me praninë e partnerit/es dhe të dashurve tuaj. Ju do të përpiqeni t’i jepni hapësirën e duhur edhe familjarëve dhe në të njëjtën kohë të shijoni jetën tuaj private. Beqarët do t’i lejojë veten të argëtohen dhe të njohin persona të rinj. Një dritë jeshile për kreativitetin, planetët favorizojnë gjithçka që është e re. Ju do të jeni aktiv, por kujdes mos jini të nxituar.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Më mirë të mos mbështetesh shumë në fjalët e të tjerëve, kushtojini vëmendje asaj që dëshironi më së shumti. Dashuria sot premton të jetë shumë interesante! Këtë fundjavë beqarët do të takojnë dikë të veçantë, me të cilin do të krijojnë një ndjenjë. Një ditë e mrekullueshme për t’i vënë qëllimet tuaja në linjë, përparësi është karriera juaj dhe së shpejti do të keni shumë kënaqësi.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Ke lënë pas dore vetveten dhe duhet të kujdesesh. Nëse jeni në çift organizoni një udhëtim jashtë qytetit! Fundjavë pak e komplikuar për beqarët, ndonjëherë ju duhet të tërhiqeni për të shmangur keqkuptimet. Do të ballafaqoheni me mundësi të reja unike për të eksperimentuar me aktivitete të reja në punë dhe për të zgjeruar horizontet tuaja.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Çiftet do të jenë në gjendje të planifikojnë diçka të rëndësishme këtë fundjavë. Një pushim relaksues është zgjidhja më e mirë për të forcuar marrëdhënien! Beqarët nuk duhet të humbasin asnjë rast për t’u argëtuar dhe për të bërë takime interesante! Kohë e mirë për të ndjekur aktivitetet krijuese dhe projekte artistike, por jini të kujdesshëm për të qëndruar me këmbë në tokë.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF