KreuCelebrity

Zbulohen 20 finalistët e Kënga Magjike 2018!

Mbahet sonte në mbrëmje nata finale e edicionit të 20-të të “Kënga Mgjike”. Mësohet se janë përzgjedhur 20 këngëtarë që kalojnë në fazën finale, dhe siç kemi parë edhe në edicionet e kaluara krahas çmimit të madh, sonte do të ndahen edhe 19 çmime të tjera. “Threedoots” ka zbuluar disa prej këngëtarëve që do të jenë në natën finale:

Lista e plotë:

 

 

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF