10.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img

Nuk dihet asgjë për jetën private, Dojna Mema flet për dashurinë!

Prezantuesja e Top Channel Dojna Mema i është përgjigjur mbrëmjen e së dielës pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram që lidhehin me dashurinë. Duke qenë se ka preferuar që jetën private ta mbajë gjithmonë larg vëmendjes së medias, kurioziteti për atë që i ka fituar zemrën Dojnës është i madh.

Edhe këtë herë mos mbani shpresa se Dojna mund të rrëfej diçka për statusin e saj tani, ama ka treguar që është një ‘romantike e pashpresë’.

Prrezantuesen e “The Voice” e kanë pyetur nëse është e dashuruar dhe ajo me humor është përgjigjur “Të dukem nga ato që dashurohen vetëm një herë? Jam ‘dashuruar’ që në kopësht me njërin që më hidhte lapustilin në tokë”, përgjigjet Dojna.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit