10.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img

Pas tre vitesh, gazetari i njohur rikthehet sërish në Top Channel

Ai u largua nga Top Channel ku punoi për plot 11 vite për të provuar eksperienca të tjera pune, por duket se tashmë ka vendosur të kthehet nga e nisi.

Pas eksperiencave si këshilltar për mediat, drejtor informacioni, Muhamed Veliu ka njoftuar se do të rikthehet në Top Channel për të rinisur atje ku e la në prillin e 2016-ës. Gazetari, që e ndau punën mes Tiranës dhe Londrës ka dhënë lajmin përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ku shprehet i gatshëm për të nisur një rrugëtim të ri sa të bukur edhe sfidues.

Mesa duket arsyeja e rikthimit të Muhamed Veliut në Top Channel është se ai e ka të pamundur të qëndrojë në zyrë dhe larg punës në terren.

Më poshtë shkrimi i Muhamed Veliut në Facebook:

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit