8.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img

3 vjet “Padam”, eventi që mblodhi bashkë të gjithë VIP-at

Mbrëmjen e së enjtes u festua 3 vjetori i “Padam Boutique Hotel”, një event ndryshe që bëri bashkë emra të njohur të ekranit, artit, politikës e biznesit. Të pranishmit u njohën me risitë që ka sjellë ky ambient për verën që sapo ka nisur, si një Outdoor Restaurant dhe Bar Veror të hapur, tërësisht të rinovuar.

Si kahera në evente të tilla, Bordo ishte aty dhe nëpërmjet fotografit Fani Aliko, ju sjellim disa prej VIP-ave që ishin të pranishëm mbërëm në Padam.

 

Gaz Paja dhe Ira Seferi

Sara Hoxha

Alba Frangaj, Vera Grabocka

Vivian dhe Redi Jupi

Mimoza dhe Ylli Ndroqi

Alketa Vejsiu, Fundim Gjipali

Orinda Huta

Turjan Hysko

Olti Curri 

Ori Nebiaj, Olsa Muhameti

Ujvara Hajdari

Kiara Tito

Elona Duro

Nga e majta në të djathë; Lili Ismaili, Vera Grabocka, Dritan Shakohoxha

Nga e majta në të djathë; Ersi Ngjela, Klodi Anxhaku, Olti Curri, Sonila Caushi

Kelvi Kadilli, Arjola Shehu

Jonida Shehu

Gerta Heta, Matko Djamarti

Esmeralda Prodani

Anjeza Maja

Lei Kraja 

Odeta Banushaj, Estela Ujka

Roberta Mone dhe bashkeshorti

Eni Shehu

Brikena Prifti

Ervin Kurti, Edi Manushi

Agnesa Hadërgjonaj, Beatriks Ramosaj

Nga e majta ne te djathte; Gerta Heta, Irma Libohova

Alesia Bami

Nga e majta ne te djathte; Ujvara Hajdari, Irena Kita, Viola Spiro, Orinda Huta, Marcela Lati

Fatmir Hysenbelli, Eros Grezhda

Iris Meta, Klodi Anxhaku

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit