Luana Vjollca poston foto të hershme, si dukej 16 vjec!

Luana Vjollca është bërë nostalgjike e ka postuar një foto të sajën nga mosha 16 vjec, pra 13 vjet më parë. Asokohe sapo kishte filluar të angazhohej në Top Channel dhe sic thotë, fotoja është shkrepur për kopertinën e revistës “Jeta”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Duket mjaft ndryshe nga sot, e madje disi më ndryshe edhe nga disa foto të hermshme të saj. Luana duket gjithmonë vijon të befasojë me pamjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Previous ArticleNext Article