Dasmë si në përralla, lidh kurorë aktorja e `Ertugrul`!

Aktorja turke Burcu Kiratli, e njohur sidomos për rolin e Gokçes në serialin “Ertugrul”, i dha fund beqarisë në mënyrën më të bukur: me një dasmë madheshtore, ku ajo vetë vetë shkëlqente me elegancën e saj!

Burcu I tha “Po” këngëtarit të suksesshëm Sinan Akçil, edhe ai një figurë mjaft e dashur për publikun turk e jo vetëm. Sinani duket se ka origjinë shqiptare, e këtë sipas raporteve në media e ka pohuar edhe vetë. Zoti dhe Zonja Akçil”- ka shkruar aktorja në krah të postimit në Instagram ku shihen dy foto të mrekullueshme nga ceremonia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Burcu Kıratlı (@burcukiratli23)

 

Previous ArticleNext Article