Nënë e tre fëmijëve, Arjola Demiri del me rrobebanjo dhe na la pa fjalë!

Është nënë e tre fëmijëve, por pot ë mos e dinim, nuk do ta besonim sidomos pas fotove të fundit. Arjola Demiri postoi dy foto me rrobebanjo, dhe rrjeti u ndez! Aktorja duket vërtet shumë joshëse me bikini dhe me flokët e fyrë e të shpupurisur, me fije të tipit “sunkissed”! Komplimentet nga ndjekësit vërshuan dhe duhet ta themi, Arjola i meritonte plotësisht!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

Previous ArticleNext Article