“Gëzimi im më i madh”, Orinda na ëmbëlsoi ditën më fotografitë e Atarës!

Moderatorja Orinda Huta dhe Turjan Hysko në korrikun e vitit të kaluar u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Atara. Sot e vogla e shtëpisë së tyre bën 6 muajsh që ka ardhur në jetë, dhe për këtë mami Ornida dhe babi Turi janë padyshim shumë të lumtur.

“Dashuria ime, gëzimi im më i madh. Faleminderit Zot”, ka shkruar moderatorja përkrah disa fotografive shumë të bukura të së bijës bukuroshe.

Kujtojmë që Orinda edhe gjatë shtatzënisë dhe pas saj ka ndarë vazhdimisht me ndjekësit në Instagram eksperiencën e saj të mëmësisë.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article