KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e premte 5 gusht 2022

Horoskopi ditor, e premte 5 gusht 2022

Dashi

Nuk do keni për çfarë te qaheni sot ju te dashuruarit sepse partneri do ju përkushtohet tej mase dhe do ju beje te ndiheni sa me mire. Beqaret ka mundësi te kenë një dite interesante dhe te mbushur me surpriza. Mire është ta shfrytëzojnë sa te mundin. Buxheti nuk do jete shume i mire kështu qe kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni nëse nuk doni te mbeteni vetëm.

Demi

Marrëdhënia juaj ne çift nuk do jete shume e mire sot. Do jeni te pamatur me partnerin dhe mund t’i thoni gjera qe do e lëndojnë. Beqaret nuk do jene ne humor shume te mire dhe nuk do duan te dalin me personat qe do i ftojnë. Shume shpejt do pendohen, por personi do jete pranë një tjetre. Me FInancat do dini si te silleni ne çdo moment dhe marrëdhënia do mbetet e kënaqshme.

Binjaket

Dite ideale do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë e keqe nuk ka për te ndodhur përkundrazi do ndiheni me te përmbushur se asnjëherë me pare. Beqaret do kenë një dite te këndshme dhe do bien koke e këmbë ne dashuri me personat qe do takojnë. Ne planin FInanciar duhet ta shtrëngoni pak rripin sepse shume shpejt do keni nevoje për me tepër para.

Gaforrja

Ata qe janë ne një lidhje duhet te bëjnë kujdes sot dhe ne asnjë mënyrë nuk duhet te ×irtojnë me dike tjetër. Nëse partneri e kupton, ai nuk do iu japë me një mundësi te dyte. Beqaret nuk do favorizohen nga yjet kështu qe do kenë thjesht disa takime pa vlere. Ne planin FInanciar do i kaloni një e nga një te gjitha vështirësitë dhe mund te bëni edhe disa investime.

Luani

Çastet e lumtura nuk do kenë te mbaruar sot për juve qe jeni ne një lidhje. Buzëqeshja dhe emocionet do jete pjese e pandashme për ju. Beqaret do i mendojnë gjerat me seriozisht dhe do pranojnë te dali me disa persona qe kane kohe qe i joshin. Edhe ne planin FInanciar do jeni me fat. Situata do përmirësohet me shume nga sa e kishit menduar ndonjëherë.

Virgjeresha

Ka rrezik qe lidhja juaj me partnerin te jete e tensionuar sot. Shume gjera mund t’iu ecin keq dhe asnjeri nuk do hape rruge. Po vazhduat me këtë sjellje shpejt do vijnë edhe ndarjet. Beqaret duhet te marrin vendime te rëndësishme për jetën e tyre duke qene se mundësitë qe do ofrohen do jene te jashtëzakonshme. Buxheti, për fat te mire, do ketë përmirësime.

Peshorja

Dite harmonike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mes jush dhe partnerit do mbizotërojë mirëkuptimi dhe hareja. Beqaret do jene sharmante pafund dhe do marrin mjaft propozime. Do jete ne dorën e tyre nëse do përFItojnë apo jo. Me shpenzimet do bëni çmenduri dhe gjendja mund te dale tërësisht jashtë kontrollit. Kujdes sepse te gjitha pasojat do i ndieni ne te ardhmen.

Akrepi

Gjate kësaj dite, mirëkuptimi dhe toleranca do mbizotërojë ne jetën tuaj. Do merreni vesh për çdo gjë me atë qe keni ne krah dhe nuk do ju dalin aspak probleme. Beqaret do afrohen mjaft me disa persona, por nuk duhet te mendojnë menjëherë te hedhin hapa me rëndësi. Me shpenzimet do jeni te pamatur dhe shume shpejt gjendja mund te përkeqësohet.

Shigjetari

Do i qëndroni shume besnike partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe mund te mendoni t’i përgatisni edhe disa surpriza te këndshme atij. E rëndësishme është qe te dy palët te ndihen sa me mire. Beqaret duhet te tregohen te matur dhe ne asnjë mënyrë nuk duhet te nxitohen. Buxheti do jete goxha i mire, prandaj shfrytëzojeni rastin për te bere investimet e menduara me herët.

Bricjapi

Yjet dhe ne veçanti Dielli do e ndriçojnë jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Pranë atij qe dashuroni do ndiheni si kurrë ndonjëherë me pare. As vete nuk do ju besohet se ne fakt jeni ne realistet dhe jo ne ëndërr. Beqaret duhet te heqin turpin dhe duhet te joshin sa te mundin. Mundësitë sot do jene te mira. Me shpenzimet tregohuni te matur, por mos e kuFIzoni tërësisht veten.

Ujori

Ka rrezik te bëni gjera te gabuara sot ju te dashuruarit dhe mund te lindin mosmarrëveshje te forta ne çift. Mos mendoni kurrë vetëm për te mirën tuaj duke neglizhuar partnerin. Beqaret nuk do jene gati te bëjnë ndryshime ne jetën e tyre dhe do i refuzojnë te gjitha ftesat. Ne planin FInanciar duhet te re×ektoni disa here para se te hidhni hapa sepse ne te kundërt mund te bëni gabime.

Peshqit

Do ketë ndryshime shume te mëdha ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Ata qe kane pasur debate ka mundësi te ndahen përgjithmonë, ndërsa ata qe kane pasur një marrëdhënie harmonike, do mendojnë te hedhin hapa me tej. Për beqaret do kenë plot takime. Jupiteri do ju ndihmoje t’i stabilizoni dhe pse jo edhe t’i përmirësoni te ardhurat. Nuk pritet asnjë lloj problemi ne këtë sektor.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF