5.5 C
Tirana
E premte, 31 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Lidhja e Pete Davidson dhe Chase Sui Wonders drejt zyrtarizimit! Një tjetër takim romantik rreth tyre!

Thashethemet për një lidhje romantike midis Pete Davidson dhe Chase Sui Wonders sa vijnë dhe shtohen dhe duket se është vetëm çështje kohe që ata ta bëjnë atë zyrtare. Bashkëyjet e “Bodies Bodies Bodies” kaluan të enjten në Universal Studios Hollywood, ku fotografët shkrepën foto të çiftit të kapur për dore dhe duke buzëqeshur teksa shëtisnin nëpër parkun e temave.

Të dy bënë pak përpjekje për të fshehur praninë e tyre dhe gjuhën e tyre miqësore të trupit. Wonders shikonte vazhdimisht në sy Davidson, teksa thuhet se teksa hipnin në “Revenge of the Mummy” ata u mbajtën për dore. Ylli i “Saturday Night Live”, 29 vjeç, kishte veshur dollakë portokalli të ndezur, syze dielli, një kapele bejsbolli dhe një mushama blu të përmasave blu, sipër një xhup të gjelbër me shkumë deti. Wonders, 26 vjeç, zgjodhi një veshje krejt të verdhë që përbëhej nga pantallona me model dhe një xhaketë të një lloji.

Edhe pse përfaqësuesit e Davidson kanë mohuar që ata të dy janë të lidhur, fotot në këtë fazë flasin vetë. Të dy së fundmi u panë në një takim privat në New York City përpara se të hipnin në të njëjtin SUV. Komediani dhe aktorja u fotografuan, duke buzëqeshur ndërsa hanin dhe duke shijuar një video në telefonin e aktorit në fillim të këtij muaji në një restorant në Bruklin.

Pas ndarjes së tij nga Emily Ratajkowski, me të cilën u takua pasi ai dhe Kim Kardashian u ndanë, Davidson dhe Ëonders u duk se filluan të dalin në takime, tani gjithçka që duhet të bëjnë është ta zyrtarizojnë.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit