Pas linjave të sotme perfekte të Kim Kardashian, qëndron një trajnere shqiptare! 

 

E kemi parë të gjithë shndërrimin total që ka pësuar fiziku i Kim Kardashian kohët e fundit. Ylli i reality shoë-t, e famshme për format e saj të lakuara, tashmë shfaqet shumë më e dobesuar dhe super e tonifikuar. Dhe sekreti i pamjes së re të 42 vjecares, qenka një trajnere shqiptare e fitnesit! 

Senada Greca, me origjinë nga Elbasani, prej vitesh jeton dhe punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo ka arritur që të arrijë majat në botën e fitnesit duke punuar me emra të mëdhenj dhe të njohur botërorë. 

Vetë Greca e tregoi përmes një postimi në Instagram se qëëndron prapa linjave joshëse të yllit me famë ndërkombëtare. Ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet përkrah Kim Kardashianit, duke shkruar se e ka për nder që punon me të.  

“Gruaja më punëtore në dhomë! Po e keni dëgjuar mirë! Është nderi im të stërvitem me Kim dhe të shoh personin që ajo është me të vërtetë: punëtore, e përkushtuar, e qëndrueshme dhe e kujdesshme. Ajo punon për 2 orë dhe nuk ankohet kurrë, edhe kur e shtyj të kalojë atë që ajo do të mendonte se janë kufijtë e saj. Unë e di forcën që qëndron brenda saj dhe tani, së bashku, ne po punojmë që Kim të tregojë forcën e saj. Jam e emocionuar për këtë udhëtim”, komenton Greca në krah të fotove.  

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article