“Dorëzohet” Olta Gixhari: “Luizi e meriton finalen, ai do të fitojë”!

Dy janë deri tani protagonistët kryesorë të lojës brenda shtëpisë së Big Brother VIP në sytë ne publikut: këngëtari Luiz Ejlli dhe aktorja Olta Gixhari. Ata mbeten kundërshtarë në lojën e tyre brenda këtij formati dhe ‘sulmet’ ndaj njëri-tjetrit janë të pashmangshme dhe të vazhdueshme.

Megjithatë, pavarësisht deklaratave të saj të forta ku shfaq besimin e plotë se do ta fitojë ajo këtë sfidë, Olta befasoi së fundi me pohimin për meritat dhe impaktin e Luizit brenda atij ambjenti ( e jo vetem). “Zihem e grihem me Luizin, por ai e meriton finalen. E meriton me gjithë gjërat që ka bërë. Është formati i tillë, bën lëmsh shtëpinë ai, krijon situata. Ai do të fitojë”, është shprehur aktorja.

Më herët, Luizi vetë duke folur me Xhonin, i cili u bë pjesë e shtëpisë spektaklin e kaluar, pohoi se dy javët e para nuk do i kishte ndjerë shumë aty brenda, por sapo të kalojnë dy javë, u shpreh ai, “ndihesh sikur ke dy muaj brenda në shtëpi”, duke shtuar se qëndrimi atje është i lodhshëm pasi përballesh me të njëjtat fytyra dhe më të njëjtat ambiente.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article