KreuStil Jetese

Rudina Magjistari bëhet nostalgjike, publikon videon e para 18 viteve dhe duket kaq bukur!

 

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari)

 

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari)

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF