Pique u pendua që një muaj pas ndarjes? “U përpoq dëshpërimisht të kthehej me Shakirën”!  

Ndarja e tyre qe e bujshme, por edhe më shumë vëmendje Shakira dhe Gerard Pique po marrin në muajt që pasoi atë moment. Shtypi rozë duket i etur për detaje nga marrëdhënia e dyshes. Vazhdimisht, kërkohen e dalin në dritë informacione mbi mënyrën sesi po e përjeton secili prej tyre këtë situatë. Së fundi, thuhet se ish-futbollisti, u pendua shumë shpejt për ndodhinë, dhe është përpjekur dëshpërimisht ta rifitonte partneren me të cilën ka dhe dy fëmijë.  

Duket se ish- ylli i Barcelonës ka tentuar të rikthehej me këngëtaren një muaj pas ndarjes së tyre. Më momenti që artistja kolumbiane refuzoi t`i kthehej lidhjes me të, atëherë ai filloi një jetë të re me 23-vjeçaren Clara Chia Marti. 

Pretendimi vjen nga gazetari spanjoll i Univision, Jordi Martin, i cili citon burime të afërta me Shakirën, raporton Marca. Sipas gazetarit, futbollisti vendosi t’i jepte fund lidhjes së tyre në prill të vitit të kaluar. Por një muaj pasi u largua nga shtëpia e familjes, ai u rikthye tek këngëtarja me mendimin që do ta falte sërish ( sic kishte bërë në të shkuarën), duke i kërkuar që të harronte gjithçka dhe të ktheheshin sërish bashkë. 

 “Pique u pendua që la Shakira dhe vendosi të provojë përsëri me të, por nuk funksionoi dhe ata vendosën të ndaheshin plotësisht. Clara tashmë ekzistonte deri atëherë”, tha gazetari. 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article