Si ia bëjnë? Jennifer Lopez dhe ish-i i Ben Affleck mblidhen bashkë në një takim familjar për aktorin!

Jennifer Lopez dhe bashkëshorti i saj Ben Affleck u bashkuan me ish-gruan e tij, Jennifer Garner, të dielën për të kremtuar të gjithë së bashku si familje një event muzikor. Ylli 53-vjeçar i “Shotgun Wedding” dhe protagonistja 50 vjecare e “ 13 Going On 30”, u panë të mbërrinin megjithë fëmijët në një sallë shfaqjesh në Santa Monica, Kaliforni.

Takimi tregoi se sa komode duket se është tashmë familja e Affleck, i cili kurorëzoi lidhjen me Lopez vitin e kaluar, dhe ish-i i tij po dëshmon qartë se nuk e vuan aspak këtë gjë.

Lopez dhe Affleck mbërritën bashkë me vajzën e saj Emme, 14 vjeçe, ndërsa Garner shoqërohej nga vajza e saj e madhe Violet, 17, dhe djali Samuel, 10, ndërsa Seraphina, 14, ishte tashmë në ndërtesë. E gjithë familja ishte e veshur casual. Takimi i Lopez me ish-bashkëshorten e burrit të saj erdhi pasi artisja rrëfeu teksa fliste për “Extra” gëzimin e përjetuar në një familje të përzjerë, ku të gjithë shkojnë mirë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article