KreuBusull

McDonald's ofron patate falas çdo të premte

McDonald's ofron patate falas çdo të premte
Gjigandi i ushqimit të shpejtë McDonald's ofron patate të skuqura falas për pjesën tjetër të vitit, sigurisht me disa kushte.

Ata njoftuan se patatet e skuqura Free Free Day do të dhurojë patate të skuqura çdo javë për pjesën tjetër të vitit 2023.

Së pari, duhet të kesh dhe të jesh i regjistruar në aplikacionin McDonald's. Pasi të jeni regjistruar, duhet të bëni një porosi prej $1 ose më shumë. Pasi të jetë kryer porosia, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te skeda "Ofertat" e aplikacionit, të gjeni marrëveshjen "Free Fries Friday" dhe të klikoni "Shto marrëveshje në butonin e porosisë celulare".

Përveç porosisë në aplikacion, duhet të keni konfiguruar pagesën pa kontakt. Aplikacioni pranon të gjitha kartat kryesore të kreditit.

Çdo klient, i regjistruar në aplikacion, përfiton vetëm një herë, në çdo të premte.

Zgjat deri në 31 dhjetor.

Tags:

mc donalds

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF