KreuCelebrity

Ami ka ditëlindjen; Ermali ka një mesazh për të: Në çdo jetë të kam kërkuar ty

Ami ka ditëlindjen; Ermali ka një mesazh për të: Në

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një nga çiftet më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar. Ata prej vitesh jetojnë një histori të bukur dashurie dhe shpesh zgjedhin të ndajnë edhe me fansat momente të bukura.

Ami ka ditëlindjen; Ermali ka një mesazh për të: Në

Sot në familjen e tyre ka festë pasi Amarda feston ditëlindjen, ndaj Ermali ka zgjedhur që ta urojë edhe në rrjetin e saj social Instagram.

Përkrah disa fotografive ku ata shihen shumë të lumtur dhe të dashuruar me njëri-tjetrin, Ermali ka bërë një dedikim emocionues për bashkëshorten e tij, “Në çdo jetë të kam kërkuar ty..Gëzuar ditëlindjen, teksa e ka shoqëruar postimin me një emoji me zemër.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

Kujtojmë që Ami dhe Ermali janë prindër të dy fëmijëve, djalit Joel dhe vajzës Sia.

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF