KreuCelebrity

Arbana e konfirmon: Rikthehet në ekran me një program të ri!

 

Arbana e konfirmon: Rikthehet në ekran me një program të ri!

Fansat e Arbana Osmanit nuk e fshehën zhgënjimin nga fakti që moderatorja e cila ka moderuar për vite me radhë emisione me mjaft interes për publikun si “Big Brother” dhe “Dua të të bëj të lumtur”, mbeti në fund jashtë këtyre formateve’.

Arbana e konfirmon: Rikthehet në ekran me një program të ri!

Megjithatë, pas një periudhe shkëputjeje, Arbana që tashmë ka dhe biznesin e saj, duket se ka vendosur t`i rikthehet ekranit, pasionit të saj të vjetër- vetëm se sipas gjasave jo më në Top Channel.

Arbana e konfirmon: Rikthehet në ekran me një program të ri!

Prezantuesja e la këtë të nënkuptohet së fundi, kur e pyetur nga një dashamirës i saj nëse do ri rikthehet televizionit, ajo është përgjigjur se po punon për atë gjë. Mbetet për t`u parë programi i ri që mund t`i besohet asaj, dhe sigurisht, se në cilin televizion do të shfaqet përfundimisht.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF