KreuCelebrity

Arbana i “kundërpërgjigjet” dollisë së Luanës?! Postimi i fundit!

Arbana i “kundërpërgjigjet” dollisë së

“Karma e ka merituar një “Gëzuar””-shkroi Luana Vjollca në një postim dhe shumë menduan se e ka me Arbanën! Po flitet shumë së fundi në rrjet për një konflikt të mundshëm në distancë mes dy moderatoreve, nëpërmjet postimeve në rrjetet e tyre sociale.

Arbana i “kundërpërgjigjet” dollisë së

Ishte Luana ajo që postoi e para një foto ku shkruajti: Karma e ka merituar një gëzuar! Nuk kaloi shumë dhe ndjekësit e lidhën me këtë mesazhin e fundit të Arbanës që shkruante:” A do arrijë profiteroli të mundë rekordet e tiramisu-së?”. Për disa prej tyre, kjo ishte një kundërpërgjigje e qartë.

Arbana i “kundërpërgjigjet” dollisë së

Sipas fjalëve që qarkullojnë, thuhet se Luana ka dashur të moderojë BBV1, vend ky që më vonë u zu nga Arbana, ndërsa Luana u largua nga “Top-Channel”. Dhe dollia e kësja të fundit, u interpretua shpejt su “karma” për faktin se Arbana u spostua nga moderimi i BBV3, që i kaloi Ledion Liços. Osmani megjithatë, me gjestin e fundit duket tentoi t`i shuante fjalët për një “luftë virtuale” mes tyre, pasi në një foto të publikuar nga Marina me vajzën e saj Marget, moderatorja ka komentuar me dy ikona zemrash.

Arbana i “kundërpërgjigjet” dollisë së

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF