KreuCelebrity

Brenda ditëlindjes së Sara Hoxhës; Nga dëshira e saj te pjesëmarrja e Arbana Osmanit!

Brenda ditëlindjes së Sara Hoxhës; Nga dëshira e saj te

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, ka festuar mbrëmjen e kësaj të mërkure ditëlindjen e saj në një festë shumë të bukur plot me miq. Ajo ka mbushur 28 vjeçe.

Video të shumta janë shpërndarë në mediat sociale nga VIP-at pjesëmarrës dhe gjatë momentin që Sara Hoxha ka fryrë qirinjtë e tortës, dëgjohet edhe dëshira e saj në këtë ditëlindje.

Brenda ditëlindjes së Sara Hoxhës; Nga dëshira e saj te

“Jeta ime është aq shumë e kompletuar sa dëshiroj që të vazhdoj të jem kështu siç jam. Ju dua të gjithëve”, u dëgjua të thotë Sara Hoxha.

Brenda ditëlindjes së Sara Hoxhës; Nga dëshira e saj te

Ndërkohë që nëse shumë janë kureshtarë të dinë, nëse Arbana Osmani ishte pjesë e kësaj feste, përgjigjja është “Po”. Ajo ka hedhur një video të Xhemi Shehut dhe Valbona Selimllarit dhe nga ambienti duket qartë që është pjesë e festës së ditëlindjes së Sara Hoxhës.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF