KreuCelebrity

David Guetta ka zbuluar se është bërë sërish baba!

David Guetta ka zbuluar se është bërë sërish baba!

Superylli i DJ David Guetta dhe partnerja e tij, Jessica Ledon, 32 vjeçe, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku.

Lajmin e ëmbël ata e kanë dhënë në rrjetet e tyre sociale, teksa kanë ndarë edhe portretin e djalin e tyre dhe emrin e veçantë që i kanë vënë, Cyan.

David Guetta ka zbuluar se është bërë sërish baba!

“Dashuria është në ajër ❤ Mirë se vini Cyan”, kanë shkruar ata, teksa kanë ndarë një fotoje shumë të bukur, ku shihen të përqafuar me të voglin e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Guetta (@davidguetta)

Cyan është fëmija i tretë i Davidit. DJ gjithashtu ndan djalin, Elvis, 20 vjeç dhe vajzën, Angie, 16 vjeç, me ish-gruan e tij, Cathy.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF