KreuCelebrity

Diola Dosti në një lidhje të re? Zbulohet partneri i saj!

Diola Dosti në një lidhje të re? Zbulohet partneri i saj!

Nutricionistja dhe ish-banorja e BBV2, Diola Dosti është treguar mjaft e hapur me publikun për jetën e saj private. Nënë e tre fëmijëve dhe e divorcuar nga ish-bashkëshorti Dardan Baftiu, Diola nuk ka ngurruar kurrë të flasë për të papriturat dhe sfidat e jetës.

Diola Dosti në një lidhje të re? Zbulohet partneri i saj!

Por sipas mediave kosovare, jeta e saj së fundi ka marrë një kthesë të re për sa i përket dashurisë: ato shkruajnë se nutricionistja është duke shijuar një romancë me një biznesmen. Mediat në Kosovë thonë se dyshja janë parë të pandarë nga njëri-tjetri në kryeqytet kohëve të fundit.

Diola Dosti në një lidhje të re? Zbulohet partneri i saj!

Sipas po të njëjtit burim, raportohet se Diola dhe biznesmeni frekuenton të njëjtat vende me të dhe dyshja duken mjaft të afërt nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Detaji i fundit që u vu re ishte postimi i një Instastory në vendin e njëjtë nga të dyja palët.

Diola Dosti në një lidhje të re? Zbulohet partneri i saj!
Diola Dosti në një lidhje të re? Zbulohet partneri i saj!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF