KreuCelebrity

Ditëlindja e Borës, urimi i Donaldit tregon se ai “lë kokën” për të!

Ditëlindja e Borës, urimi i Donaldit tregon se ai “lë

Bora Zemani feston 32 vjetorin e lindjes, dhe padyshim urimet kanë vërshuar për moderatoren. Megjithatë, ai që mori vëmendjen më të madhe, në fund padyshim, ishte urimi i Donaldit.

Ditëlindja e Borës, urimi i Donaldit tregon se ai “lë

I shkurtër, por kuptimplotë, mesazhi i aktorit ishte dëshmia më e qartë e ndjenjave të tij për partneren. “Për ty, botën”, ka shkruar ai në një foto të Borës në InstaStory.

Ditëlindja e Borës, urimi i Donaldit tregon se ai “lë

Muajin e kaluar, aktori i propozoi moderatores për martesë, dhe ajo tha “Po”!. Propozimi erdhi mbrëmjen e 12 Dhjetorit, kur mbahej edhe premiera e filmit të tyre “5 Herë Jo”. Donaldi madje kishte ftuar në momentin e propozimit edhe djalin e saj, Arborin.

Ditëlindja e Borës, urimi i Donaldit tregon se ai “lë

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF