KreuCelebrity

Donald Trump prezanton linjën e atleteve! Ja sa do të kushtojnë

Donald Trump prezanton linjën e atleteve! Ja sa do të kushtojnë
Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka nxjerrë në treg linjën e tij të atleteve, një ditë pasi kompanitë e tij u gjobitën me 355 milionë dollarë për mashtrim.

Trump prezantoi “Trump Sneakers” në Filadelfia. Një palë atlete ngjyrë floriri do të shiten 399 dollarë.

Donald Trump prezanton linjën e atleteve! Ja sa do të kushtojnë
“Kjo është diçka për të cilën kam folur për 12 vjet, 13 vjet dhe mendoj se do të jetë një sukses i madh,” tha Trump.

"Unë thjesht dua t'ju them, kam dashur ta bëj këtë për një kohë të gjatë", tha ai kur zbuloi linjën e atleteve.

Donald Trump prezanton linjën e atleteve! Ja sa do të kushtojnë
Vetëm 1000 palë këpucë ari ishin në dispozicion, sipas faqes së internetit të atleteve, e cila i përshkruan atletet si "Super Limited".

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF