KreuCelebrity

Drake i dhuron fanses shtatzënë 25 mijë dollarë!

Drake i dhuron fanses shtatzënë 25 mijë dollarë!

Reperi kanadez Drake i dhuroi një fanseje shtatzënë 25 000 dollarë gjatë turneut të tij në Frost Bank Center në San Antonio, vetëm sepse i pëlqente tabela që ajo mbante në duar, ku shkruhej: "Unë jam shtatzënë në muajin e pestë, a mund të jesh babi i pasur për djalin tim?".

Shënimi i fanses shtatzënë i dedikohej këngës "Rich Baby Daddy" të Drake me Sexyy Red dhe SZA nga albumi i tij For All the Dogs. Ai e vlerësoi qartë kreativitetin e saj.

"Epo, para së gjithash, nuk dua të ofendoj babin tuaj të vërtetë, por do të doja - para së gjithash, t'ju nxjerr nga gropa në mënyrë që të mund t'ju vendosim diku të sigurt”, i tha Drake fanses.

Drake i dhuron fanses shtatzënë 25 mijë dollarë!

Bujaria e tij nuk është diçka e re, por përmirësimi i vendit së fanses shtatzënë për të shmangur ndonjë dëmtim mund të jetë për shkak të kohës kur ai përjetoi kaos të plotë në koncertin e Travis Scott.

Drake nuk e pranoi saktësisht propozimin e fanses shtatzënë, por ai i dhuroi asaj 25,000 dollarë për t'u siguruar që ajo ishte e përgatitur për të gjithë shtatzëninë dhe më pas disa. “Së dyti, do të doja të të jepja 25 000 dollarë që të bëhesh një mama e pasur”, i tha Drake.

Drake është një adhurues i madh i basteve sportive dhe shpesh humbet shumë para duke e bërë këtë, gjë që shpjegon pse ai nuk e ka problem t'u japë para fansave të tij.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF