KreuCelebrity

Dy emrat që sipas Ilir Shaqirit do të përballen për çmimin e madh të BBV3!

Dy emrat që sipas Ilir Shaqirit do të përballen për

Balerini i njohur Ilir Shaqiri ka rrefyer eksperiencën e tij ne jurine e edicionit të dytë të ‘Dancing With The Stars’, por edhe dicka me shume.  I ftuar në pjesën e dytë të emisionit ‘Pardon My French’, ai komentoi nder te tjera dhe reality show-n e njohur ‘Big Brother Vip’ që do të nisë mbrëmjen e se shtunes.

Dy emrat që sipas Ilir Shaqirit do të përballen për

Iliri shprehet i bindur se Julian Deda dhe Romeo Veshaj do të jenë personazhet që do të përballen për çmimin e madh në finalen e programit. Ai vete ka qenë banor i edicionit të parë të këtij formati ku fitoi edhe çmimin e madh.

Dy emrat që sipas Ilir Shaqirit do të përballen për

“E kam parë listën dhe me thënë të drejtën thashë nëse janë pjesëmarrësit apo rezultati final. Nga e gjithë ajo listë që doli njoh 5 ose 6 veta. Dhe të tjerët nuk I njoh sepse nuk na ka lidhur asgjë. Është një kast shumë i ndryshuar, me karaktere të ndryshme. E kam të qartë se kush do të jetë një lloj fërkimi shumë I fortë. E di që të dy do luftojnë fort për të arritur finale. Jul Deda dhe Romeo Veshaj”, u shpreh balerini.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF