KreuCelebrity

E pyesin për BBV3, Luizi thumbon keq banorët!

E pyesin për BBV3, Luizi thumbon keq banorët!

Ish fituesi i ‘Big Brother VIP Albania 2’ Luiz Ejlli në një video që është shpërndarë nga fansat dëgjohet duke fol për banoret e shtëpisë me të famshme në vend. Teksa është drejtuar një ndjekës ai shprehet “Ky Big-u i ri sikur me qene duke pare Përputhen”, thote ai i cituar nga Express. Kujtojmë se Luizi vitin e kaluar ishte personi më i përfolur në mediat rozë, pasi në lojën e tij kishte thyer shumë barriera dhe njihet si një nga lojtaret spektakolare te ketij formati.

E pyesin për BBV3, Luizi thumbon keq banorët!

Ejlli, i cilesuar si " fenomeni i cili vodhi zemrat e shqiptarëve", u shpall fitues i Big Brother VIP 2. Pas një eksperience të paharruar, që ka zgjatur 123 ditë, kengetari rrëmbeu çmimin e madh prej 100 mijë euro-sh, dhe fitoi simpatine e publikut, ndersa gjeti edhe partneren e jetes, Kiara Titon, me te cilen sot presin nje femije!

E pyesin për BBV3, Luizi thumbon keq banorët!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF