KreuCelebrity

Edi Manushi i nxjerr Nevinës sekretin, zbulon se kur do martohet dhe qenka kaq shpejt!

Edi Manushi i nxjerr Nevinës sekretin, zbulon se kur do martohet dhe qenka

Nevina Shtylla është shumë hermetike sa i takon jetës private. Ajo ka një lidhje disa vjeçare tashmë, megjithatë në media ka treguar vetëm se partneri i saj është disa vite më i madh, pra nuk janë afër fare me moshë, por asnjë detaj tjetër rreth tij.

Edi Manushi i nxjerr Nevinës sekretin, zbulon se kur do martohet dhe qenka

Por gjatë rubrikës “Trotuar”, Edi Manushi e ngacmoi duke i kërkuar të zbulonte kur do të martohet. Edhe pse moderatorja fillimisht ngurroi ta tregonte, ai u shpreh se ajo e ka vendosur dasmën para Kampinonatit Europian, i cili fillon më 14 qershor 2024. “Dhe pas ditëlindjes sime”, shtoi Nevina.

Edi Manushi i nxjerr Nevinës sekretin, zbulon se kur do martohet dhe qenka

Nevina e ka ditëlindjen më 30 maj, ndërsa Europiani i futbollit nis më 14 qershor (e premte). Fundjava e vetme mes këtyre dy javëve është ajo e 8 dhe 9 qershorit, e me gjasë, kjo do të jetë java kur Nevina dhe partneri i saj do të kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF