KreuCelebrity

Endi Demneri, po vjen me një projekt të madh?!

Endi Demneri, po vjen me një projekt të madh?!

Modelja e famshme Endi Demneri është parë teksa ka pozuar me artistin më të madh italian të diamanteve, Giorgio Damiani.

Endi Demneri, po vjen me një projekt të madh?!

Prej kohësh tashmë dihet se bukuroshja shqiptare Endi Demneri modelon për "Dolce & Gabbana", dhe mesa duket tashmë është gati për nisjen e një rruge të re.

Mos vallë po vjen si imazh i "Damianit"? Kjo mbetet për t’u parë..

Lajmi për këtë bashkëpunim është dhënë nga vetë Endi e cila ka ndarë disa momente nga takimi me Giorgio Damianin në rrjetin e saj social Instagram, ku krah postimit ka shkruar, “Shumë e lumtur për një bashkëpunim kaq të veçantë. Faleminderit @giorgiograssidamiani për pritjen e ëmbël. Koleksioni i ri është një surprizë e vërtetë!”.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Endi Demneri (@endidemneri)

"Damiani" është një firmë prestigjioze, e cila prej vitesh tashmë është prezente në Shqipëri si ekskluzivitet i boutique Kastrati. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kastrati Jewellery (@kastratijewellery)

Vetë Endi në vijim besojmë do të zbulojë detaje rreth këtij bashkëpunimi, i cili padyshim do të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve..

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF