KreuCelebrity

Fotoja e parë e Mbretit Charles III, pasi u diagnostifikua me kancer!

Fotoja e parë e Mbretit Charles III, pasi u diagnostifikua me kancer!

Mbreti Charles III është larguar nga Clarence House me Mbretëreshën Camila në krah të tij. Besohet se djali i Princit Harry u largua pak herët pas një takimi që zgjati jo më shumë se 45 minuta.

Fotoja e parë e Mbretit Charles III, pasi u diagnostifikua me kancer!

Mbreti Charles III dhe Mbretëresha Camila janë larguar nga Clarence House në Londër, pasi mësuan se mbreti ishte diagnostifikuar me kancer. Ai duhet të ndjeki trajtimet e rregullta, dhe ndërsa ka shtyrë detyrat publike, “mbetet plotësisht pozitiv për trajtimin e tij”, tha Buckingham Palace.

Helikopteri Royal Standard u ul në Pallatin Buckingham. Princi Harry mbërriti në Mbretërinë e Bashkuar më herët, disa orë pasi lajmi për diagnozën e kancerit të Mbretit Charles III u njoftua në botë.

Fotoja e parë e Mbretit Charles III, pasi u diagnostifikua me kancer!

Mbreti besohet të ketë informuar personalisht djalin e tij përpara njoftimit të Buckingham për problemin e tij shëndetësor

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF