KreuCelebrity

Gisele Bundchen, ka një dashuri të re; në qendër të vëmendjes pas divorcit nga Tom Brady!

Gisele Bundchen, ka një dashuri të re; në qendër të

Sipas raportimeve, Gisele Bundchen ka gjetur dashurinë me trajnerin e saj jiu-jitsu Joaquim Valente pak më shumë se një vit pas finalizimit të divorcit të saj nga Tom Brady. Supermodelja dhe i dashuri i saj i ri u panë duke ndarë një puthje në ditën e Shën Valentinit në lagjen e tyre në Miami, duke ndezur thashethemet se romanca e tyre më në fund do të zyrtarizohej.

Gisele Bundchen, ka një dashuri të re; në qendër të

Bundchen kishte shpërthyer nga lëvdata kur ajo ishte pyetur më parë për Valente pasi Vanity Fair publikoi një kopertinë për bukuroshen braziliane në mars 2023. "Ai është mësuesi ynë dhe, më e rëndësishmja, ai është një person që unë e admiroj dhe të cilit i besoj”, tha Bundchen. "Është shumë mirë të kesh atë lloj energjie, të kem fëmijët e mi rreth atij lloji të energjisë”.

Dhe duket se dyshja nuk po përpiqen më të fshehin ndjenjat e tyre për njëri-tjetrin pas Ditës së Shën Valentinit, me një burim që i tha “Page Six “se ata janë "thellësisht të dashuruar". Një tjetër duket se i kundërshtoi këto pretendime, duke thënë se ata janë "takuar njëri-tjetrin" që nga tetori.

Por Valente është fotografuar rregullisht me Bundchen dhe fëmijët e saj, madje ka udhëtuar me ta në udhëtime të shumta në Costa Rika, si dhe Brazilin e tyre të lindjes. Ajo kishte qenë beqare që kur u njoftua divorci i saj nga ish-ylli i New England Patriots, Tom Brady në tetor 2022. Megjithatë, disa javë pasi divorci i Bundchen dhe Brady u bë publik, Valente shkoi me Bundchen dhe fëmijët e saj në Costa Rika.

Pavarësisht ndarjes nga bashkëshorti i saj prej 13 vitesh, Bundchen, 43, dhe Brady, 46, kanë arritur t'i mbajnë gjërat civile pasi ndajnë kujdestarinë prindërore të dy fëmijëve të tyre, Benjamin Rein dhe Vivian Lake.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF