KreuCelebrity

Gruaja e Leo Messit zbulon tatuazhin e ri!

Gruaja e Leo Messit zbulon tatuazhin e ri!

Gruaja e Lionel Messit, Antonela Roccuzzo, spikat gjithmonë për elegancën që e karakterizon. Ajo së fundmi ka zbuluar tatuazhin e saj më të ri.

Teksa ajo publikoi një foto në rrjetin social Instagram, duke vënë vaj në këmbën e saj të majtë, ndjekësit vunë re tatuazhin në kyçin e saj të majtë: një dizajn me lule.

Ende nuk dihet se çfarë domethënie ka, pasi sikurse dihet tatuazhet e saj kanë një kuptim të veçantë.

Gruaja e Leo Messit zbulon tatuazhin e ri!

Gruaja e Messit gjithashtu ka një kurorë në krahun e saj, që përfaqëson një ndjenjë sovraniteti mbi jetën, vendimet dhe fatin e saj.

Por këto nuk janë të vetmet pasi Antonela mban një flutur në kyçin e dorës. Por padyshim më emocionuesit për Antonelën janë emrat e tre djemve të tyre: Thiago, Mateo dhe Ciro.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF