KreuCelebrity

I ati i feston ditëlindjen, Dua na "kënaqi" me urimin!

I ati i feston ditëlindjen, Dua na "kënaqi" me urimin!

Kjo e sotmja është një ditë e veçantë për Dua Lipën, pasi babai i saj, Dukagjini, feston ditëlindjen. Urimet padyshim, kanë vërshuar, por në mesin e morisë së tyre, ai i të bijës, ra në sy shumë. 

I ati i feston ditëlindjen, Dua na "kënaqi" me urimin!

Në Instastory, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa foto së bashku me babain e saj ku shkruan: "Happy birthday twin. I love you" ( Gëzuar ditëlindjen, binjak. Të dua").

I ati i feston ditëlindjen, Dua na "kënaqi" me urimin!

Ish këngëtari nga Kosova, ka qenë forcë e rëndësishme shtytëse përpara për suksesin e Duas.Ai sot mbushi 55 vjeç. Dua gjithashtu ka postuar në vijim edhe një foto familjare të tyren ku shihen edhe motra dhe mamaja e saj.

I ati i feston ditëlindjen, Dua na "kënaqi" me urimin!

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF