KreuCelebrity

Ikona e viteve '80 ndan një foto të papublikuar të Kate Middleton!

Ikona e viteve '80 ndan një foto të papublikuar të Kate

Ylli i muzikës pop dhe aktori i viteve ‘80, Martin Kemp, ka ndarë një foto të ëmbël familjare së fundmi në Instagram, ku tregon Kate përkrah tij, gruan e tij Shirlie dhe fëmijët, prezantuesin Roman Kemp dhe vajzën Harley Moon.

Ikona e viteve '80 ndan një foto të papublikuar të Kate

Kate pozoi për foton së bashku me familjen katër anëtarësh kur i vizitoi ata në shtëpinë e tyre në Hertfordshire vitin e kaluar për të bërë një video së bashku me Roman për fushatën e saj të viteve të hershme, Shaping Us. Në foto, të pesë ata buzëqeshin para kamerës ndërsa mamaja Shirlie mban qenin e familjes.

Martin teksa shpërndau foton, shkroi, “Duke dërguar kaq shumë dashuri për Princeshën e Uellsit dhe gjithë familjen e saj”.

Ikona e viteve '80 ndan një foto të papublikuar të Kate

Kate u bashkua me Romanin pasi ai luajti në një dokumentar, i cili eksploronte krizën e vetëvrasjes së burrave pas vdekjes së mikut dhe kolegut të tij të ngushtë Joe Lyons. Pasi u transmetua në BBC, Kate u takua me ta dhe ata ranë dakord të takoheshin në shtëpinë e familjes së tij për të bërë një video për fushatën e saj.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF