KreuCelebrity

Ilnisa rrëzohet keq në kuzhinë, Meritoni ia plas të qeshurës!

Ilnisa rrëzohet keq në kuzhinë, Meritoni ia plas të

Ilnisa Agolli u rrëzua aksidentalisht sot në Big Brother VIP Albania 3 teksa i drejtohej tryezës së ngrënies në kuzhinë, ku ndodhej edhe partneri i saj, Meriton Mjekici. Banorja rrëshqiti dhe humbi ekuilibrin. Moderatori e pyeti nëse është mirë, e filloi të qeshë me të madhe.

https://www.instagram.com/reel/C5BOlU3MSeM/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a9507e0f-65bb-4f0e-a71c-e4373f876fb1

“Më more mësysh”, i tha gazetarja. Dy konkurrentët kanë qëndruar pranë njëri-tjetrit duke shijuar romancën që nga spektakli i mbrëmshëm. “Vëllai i Madh” ua hoqi dënimin që i kërkonte të ruanin distancën dhe të mos shkëmbenin puthje e përqafime.

Ilnisa rrëzohet keq në kuzhinë, Meritoni ia plas të

Banori i fundit që u largua nga Big Brother është Ledjona Xheladinaj.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF