KreuCelebrity

Ish koleg me Arbana Osmanin, Eni Shehu: “Është shtrigë”!

Ish koleg me Arbana Osmanin, Eni Shehu: “Është

Eni Shehu ishte i ftuar te “Natën me Aulonën”, ku foli pak më gjerësisht mbi jetën e tij private dhe atë profesionale. Eni ka qenë kohë më parë pjesë e “Top Media” në programin “Select” prej të cilit u largua në vitin 2006.

Ish koleg me Arbana Osmanin, Eni Shehu: “Është

Por nga sa pohoi ai, që prej asaj kohë marrëdhëniet më të vështira i ka pasur me moderatoren Arbana Osmani, të cilës iu referua me fjalën “shtrigë“. Gazetari tregoi se Arbana i ka “nxirë jetën” dhe sjellja e saj nuk perputhej me natyrën e tij, sipas asaj që ai vetë tregon.

Ish koleg me Arbana Osmanin, Eni Shehu: “Është

I pyetur nga Aulona, Eni gjithashtu ka rrëfyer se ende sot e kësaj dite nuk ka marrëdhënie të mira me Arbanën, dhe ironizoi biznesin e saj. “Për ça t’i flas, për paninet?” – u shpreh gazetari duke nënqeshur.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF