KreuCelebrity

Ishte konfirmuar, por ky banor nuk do të jetë në të vërtetë, pjesë e BBV3?!

Ishte konfirmuar, por ky banor nuk do të jetë në të

Këtë të shtunë nis në ekranin e Top Channel edicioni i tretë i Big Brother Vip Albania, dhe kureshtja është e madhe për banorët e tij. Emra të ndryshëm lakohen prej javësh, por produksioni duket ka vendosur ta ruajë surprizën deri në fund.

Ishte konfirmuar, por ky banor nuk do të jetë në të

Një prej banorëve që u përfol se do të jetë pjesë e BBVIP ishte dhe këngëtari Bardhi, ku ky konfirmim erdhi dhe nga vetë ai gjatë një koncerti në Tiranë, por tani një story e postuar prej tij tregon të kundërtën.

Ishte konfirmuar, por ky banor nuk do të jetë në të

Me një foto në Instastory, Bardhi fton të gjithë fansat e tij në një klub në Tiranë , dhe ajo që ra në sy ishte pikërisht data: “ 13 janar ju pres në Tiranë.”

Ishte konfirmuar, por ky banor nuk do të jetë në të

Në 13 janar rinis dhe BBVIP, cka bën të mendohet se lajmi për hyrjen e tij në reality show, paska qenë i rremë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF