KreuCelebrity

Katy Perry udhëton e vetme për të parë Taylor Swift: Është ndarë nga Orlando Bloom?

Katy Perry udhëton e vetme për të parë Taylor Swift:

Gjithçka mund të ketë përfunduar për Katy Perry dhe Orlando Bloom pasi ajo bëri daljen e saj të fundit publike pa të fejuarin e saj. Ata kanë zyrtarizuar lidhjen në maj të vitit 2016 dhe u fejuan në vitin 2019, ndërkohë që një vit më vonë mirëpritën vajzën e tyre, Daisy Dove.

Ata paguan 15 milionë dollarë për të blerë një rezidencë në Santa Barbara, Kaliforni, megjithëse nuk kanë mundur të lëvizin për shkak të një mosmarrëveshjeje me një fqinj. Por ky është mesa duket problemi më i vogël i tyre pasi ata kanë përjetuar probleme në marrëdhënien e tyre.

Gjithçka mund të ketë përfunduar pasi Perry thuhet se udhëtoi e vetme për në Australi për të parë shoqen e saj Taylor Swift të performonte në Sydney më 23 shkurt. Ky është treguesi më i fortë se ajo mund t'i ketë dhënë fund romancës së saj të gjatë me Bloom pas një periudhe të vështirë për çiftin.

Katy Perry udhëton e vetme për të parë Taylor Swift:

Ajo që është edhe më befasuese ishte se këngëtarja e California Girls, 39 vjeçe, vendosi të mos mbante unazën e saj të fejesës. "Është e çuditshme që ajo nuk ishte me Orlando Bloom. Në vend të kësaj, ajo ishte duke u shoqëruar me Rita Orën dhe burrin e saj”, tha një burim i brendshëm.

Nuk do të ishte hera e parë që Perry dhe Bloom vendosnin të ndahen. Perry dhe Bloom u ndanë në shkurt 2017 dhe përfaqësuesit e tyre ndanë një deklaratë të përbashkët për të konfirmuar ndarjen. Megjithatë, çifti i rregulloi gjërat një vit më vonë dhe u fejuan jo shumë kohë më vonë.

Katy Perry udhëton e vetme për të parë Taylor Swift:

Në nëntor 2023, Bloom iu bashkua Perry-t në Las Vegas për të festuar natën e fundit të qëndrimit të saj. Çifti dukeshin të lumtur që ndodheshin në prani të njëri-tjetrit, por mbetet për t'u parë se ç’po ndodh mes tyre..

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF