KreuCelebrity

Kiara dhe Luizi e gjetën emrin e bebit që pritet të vijë në jetë së shpejti!

Kiara dhe Luizi e gjetën emrin e bebit që pritet të vijë

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli do të bëhen së shpejti prindër të një vajze, të cilën po e presin me padurim t`i zbukurojë jetën e ta plotësojë familjen e tyre.

Kiara dhe Luizi e gjetën emrin e bebit që pritet të vijë

Ishte vetë dyshja që e zbuloi gjininë e foshnjes përmes një feste madhështore. E ndërsa ka mbetur shumë pak që vogëlushja të vijë në jetë, duket se dyshja tashmë e ka vendosur emrin e saj.

Kiara dhe Luizi e gjetën emrin e bebit që pritet të vijë

Të paktën këtë la të kuptohet mesazhi i postuar nga Kiara së fundi në rrjetet sociale. Moderatorja Kiara Tito shpërndau në Instagram një story që tregon madhësinë e foshnjës krahas së cilës shkruan: Mirmëngjes nga bebi E, duke lënë kështu të kuptohet që emri i vajzës së tyre do të fillojë me shkronjën E.

Kiara dhe Luizi e gjetën emrin e bebit që pritet të vijë

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF