KreuCelebrity

"Kopjoi historinë e dashurisë të Luizit dhe Kiarës", Sara Gjordeni: Unë tre ex-a, Kiara 13!

"Kopjoi historinë e dashurisë të Luizit dhe

Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi janë kthyer në njërin prej çifteve më të komentuara të “Big Brother Vip Albania 3”. Lidhjen që lindi nën syrin vëzhgues të kamerave ata e kanë vazhduar edhe pas daljes nga shtëpa, por nuk kanë shpëtuar nga kritikat e fansave, të cilët i kanë akuzuar për imitim të historisë së një tjetër çifti të njohur të BBVIP, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito.

"Kopjoi historinë e dashurisë të Luizit dhe

Duke bërë krahasime mes dy çifteve, disa ndjekës e akuzuan Sarën e Bardhin se po përpiqen të kopjojnë rrugëtimin e Luizit dhe Kiarës. “Pse mundoheni të bëni si çifti Luiz-Kiara nuk ju shkon fare,”ishte njëri nga komentet.

"Kopjoi historinë e dashurisë të Luizit dhe

Sara ka reaguar ashpër, me një ton që ka surprizuar ndjekësit. “Hundën dhe buzët. Unë 3 isha dhe Kiara 13. Ec qarkullo” – ka shkruar ajo, ndërsa Kiara akoma nuk ka reaguar mbi këtë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF