KreuCelebrity

Kur triumfon dashuria: Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep fund beqarisë!

Kur triumfon dashuria: Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep

Pati një fund të lumtur historia e ciftit fitues të edicionit të parë të ‘Love Island Albania’. Arlindi dhe Ueda, i dhanë  sot fund beqarisë, duke i thënë "po" njëri-tjetrit. Ishte Ueda ajo që nëpërmjet një postimi në Instagram, ndau lajmin e bukur me ndjekësit e saj.

Kur triumfon dashuria: Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep

‘Dasmë e re. 05.03.24’, ka shkruar ajo, teksa dukej vërtet bukur me  barkun e rrumbullakosur.

Kur triumfon dashuria: Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep

Dyshja presin të bëhen së shpejti prindër të një vogëlusheje.

Kur triumfon dashuria: Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep

Nderkohë gjërat nuk shkuan po kaq aq mirë për dy çifte të tjera të spektaklit. Ilda dhe Stivi i dhanë dhënë fund romancës së tyre pas programit e po ashtu edhe Sofiela me Eraton janë ndarë.

Kur triumfon dashuria: Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep
Kur triumfon dashuria: Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep

 

 

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF