KreuCelebrity

Lady Gaga nuk duket më kështu! Ndryshimi rrënjësor që artistja bëri në ditën e saj të lindjes!

Lady Gaga nuk duket më kështu! Ndryshimi rrënjësor që

Ylli me miliona fansa në mbarë botën njihet për paraqitjet e saj ekstravagante dhe veshjet e cuditëshme.

Lady Gaga nuk duket më kështu! Ndryshimi rrënjësor që

Së fundi, artistja ka postuar një selfie në të cilën shfaqetmjaft ndryshe.

Lady Gaga nuk duket më kështu! Ndryshimi rrënjësor që

Duket se Lady Gaga është mërzitur me pamjen e vjetër dhe dëshiron të lançojë një trend të ri në rrjetet sociale.

Lady Gaga nuk duket më kështu! Ndryshimi rrënjësor që

“Sot ishte një ditë shumë e veçantë. Nuk më kujtohet hera e fundit kur kam qenë kaq e lumtur në ditëlindjen time. Jam e dashuruar  me mikun tim më të mirë, familja dhe miqtë e mi janë të dashur, të sjellshëm dhe të shëndetshëm. Ndiej se zemra më shpërthen nga mirënjohja për shëndetin dhe MUZIKEN – po shkruaj disa nga këngët më të mira dhe shoh mesazhe nga e gjithë bota nga "monstrat e vegjël", artistë, botime, që e duan punën time. Kjo do të thotë shumë për mua. Faleminderit, faleminderit, faleminderit, faleminderit që më doni mua dhe këngët e mia. Muzika ndryshon jetën e njerëzve dhe jam shumë e nderuar që jam pjesë e saj në këtë jetë”, ka shkruar Lady Gaga në Instagram, ku numëron më shumë se 56.4 milionë ndjekës. Prej katër vitesh, Lady Gaga ka qenë e dashuruar me sipërmarrësin Michael Polansky, 46 vjeç. Të dy u fotografuan për herë të parë në vitin 2020, në rrugët e Malibu. Ylli është jashtëzakonisht e matur kur bëhet fjalë për jetën private dhe daljet publike të të dyve janë jashtëzakonisht të rralla. Gaga ka qenë e fejuar më parë me aktorin Taylor Kinney, por të dy u ndanë pas pesë vitesh në vitin 2016.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF