KreuCelebrity

Lajmi për martesën e Feros, reagon Arbenita!

Lajmi për martesën e Feros, reagon Arbenita!

Modelja shqiptare dhe ish-gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka reaguar pa fjalë ndaj lajmit se këngëtari është martuar sërish. Bukuroshja ndau në rrjetet sociale disa foto të mrekullueshme ku dukej më joshëse se kurrë, si për të treguar kështu se kjo situatë, nuk e ka prekur aspak.

Lajmi për martesën e Feros, reagon Arbenita!

Sipas Gazetës Insajderi, Fero, i cili po i përkushtohet fesë Islame ka vendosur të largohet përfundimisht nga rrjetet sociale dhe arsyeja është martesa e tij me një grua të re, e cila po ashtu si Khattab i takon besimit islam.

Lajmi për martesën e Feros, reagon Arbenita!

Rrugët e tij dhe Arbenitës, me të cilën kanë një vajzë, u ndanë pak muaj më parë, pasi këngëtari përfundoi në pranga i akuzuar për dhunë ndaj modeles.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF