KreuCelebrity

Ledri zbuloi personin që i mungoi natën e Vitit të Ri, asnjë fjalë për Sarën!

Ledri zbuloi personin që i mungoi natën e Vitit të Ri, asnjë

Marrëdhënia e tyre ka qenë gjithmonë në vëmendjen e publikut, por ndarja e shumëpërfolur i ktheu absolutisht në njërin prej cifteve më të përfolur të showbizit shqiptar.

Ledri zbuloi personin që i mungoi natën e Vitit të Ri, asnjë

Ndjekësit vazhdojnë të presin me kërshëri lajme nga Ledri Vula dhe Sara Hoxha. Reperi e kaloi natën e Vitit të Ri në koncert në Vlorë, duke qenë larg familjes së tij. Ai publikoi një foto të Poem duke treguar se në këtë natë të veçantë i mungoi vogëlushja e tij.

Ledri zbuloi personin që i mungoi natën e Vitit të Ri, asnjë

Ndërsa Sara nga ana tjetër publikoi foto me Poem duke treguar se kanë festuar të dyja.

Ledri zbuloi personin që i mungoi natën e Vitit të Ri, asnjë

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF