KreuCelebrity

Lidhja me Diolën, biznesmeni tregon rastësinë që i bëri bashkë!

Lidhja me Diolën, biznesmeni tregon rastësinë që i bëri

Diola Dosti u rikthye në qendër të vëmendjes së fundi prej lidhjes së saj të dashurisë me biznesmenin nga Kosova, Erolld Belegu. Dyshja e bënë publike romancën e tyre përmes fotografive që ndanë në Instagram pranë njëri-tjetrit. Në një intervistë për Prive, Erolldi tregoi pak më shumë rreth vetes së tij, nga biznesi deri te jeta personale dhe njohja me Diolën.

Lidhja me Diolën, biznesmeni tregon rastësinë që i bëri

“Të them të drejtën ishte krejt rastësisht. Unë shkova në koncert të Vesa Lumës dhe ajo ishte prezente. Unë as nuk e kam ditur ekzistencën e Diola Dostit, sepse unë nuk e shikoj Big Brother, por as ajo nuk dinte gjë për mua. Vesa na ftoi, ishim ulur afër njëri-tjetrit, pak me insistimin tim, dhe ashtu u njohëm dhe prej aty, gjërat u zhvilluan shumë shpejt.

Lidhja me Diolën, biznesmeni tregon rastësinë që i bëri

Ndërsa pyetjes për dasmën, Belegu u përgjigj: “Herët është për këtë, për ne më shumë rëndësi ka që lidhja të na shkojë mirë. Tregova që jam organizator i mirë, kështu që kur të vimë aty, lehtë është ajo pjesë”. Ai falenderon të gjithë ndjekësit që kanë komentuar në mënyrë pozitive për lidhjen e tyre, ndërsa komentuesve negativë, u uron që edhe ata ta përjetojnë dashurinë një ditë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF